Шановні батьки!
Адміністрація Вишгородоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів інформує про те, що з 1 січня  2015р.  по 17 січня 2016 року Ваша дитина перебуватиме на  канікулах.
Звертаємо Вашу увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул.                                                                                                                                                       Результат пошуку зображень за запитом "картинка зимові канікули"
Приділяйте, будь ласка, більше уваги  їй.
Залучайте до виконання домашніх обов’язків.
Тримайте під контролем проведення                                                                                                 дозвілля дитиною за межами дому, не допускайте виходу дітей на крихкий лід.
Проводьте роз’яснювальні бесіди.
Обмежте перебування дитини за межами дому у вечірній час.
Нагадуємо , що у канікулярний час відповідальність за збереження життя і здоров'я дітей покладається на батьків.

ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

1. Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мову і спонукайте до мислення. Цікавтеся справами і проблемами дитини.
  2. Надайте перевагу повноцінному харчуванню дитини, а не розкішному одягу.
  3. Не робіть з дитини лише споживача. Хай вона буде рівноправним членом сім’ї зі своїми правами і обов’язками.
  4. Дозвольте дитині малювати, клеїти, вирізати, ліпити. Це розвиває її творчу уяву.
  5. Організовуйте сімейні екскурсії, екскурсії по місту, походи з обов’язковим спільним обговоренням.
  6. Надавайте перевагу повноцінному харчуванню дитини, а не розкішному одягу.
  7. Обмежте перегляд телепередач, роботу за комп’ютером до 30 хвилин на день. вчіть дитину вибирати кориснітелепередачі для перегляду, правильно розподіляти свій час.
  8. Привчайте дітей до самообслуговування, формуйте трудові навики.
  9. Не робіть з дитини лише споживача. Хай вона буде рівноправним членом сім’ї зі своїми правами і обов’язками.
  10. Ознайомте дитину із родовим деревом. Навчіть її турбуватися про менших, старших, хворих.